نشست روسای دانشگاه فنی و حرفه ای استان گلستان با حضور دکترمنتظری،با هدف اصلاح بودجه سال ۱۴۰۰ دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان از اعتبارات طرح توازن و
  جشنواره ملی فرهنگی و هنری جهاد سپید در دانشکده مائده برگزار شد.
در ابتدای این نشست خانم دکتر کشیری گزارشی از وضعیت دانشگاه  فنی و حرفه‌ای استان و جشنواره ملی جهاد سپید ارائه داد.

در ادامه نماینده مردم گرگان و آق قلا  اظهار داشت : میزبانی جشنواره های ملی در استان باعث می شود نام و نشان استان در ذهن‌ها نقش ببندد و زمینه رشد تولیدات در عرصه فرهنگ و هنر ادب را به دست هنرمندان استانی شاهد باشیم.
 
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی  مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای تقویت این رخداد ملی ارزشمند می توانند کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، معاونت فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه ای، معاونت هنری وزارت ارشاد و صدا و سیما نشست هایی برگزار کنند و از ظرفیت نهادهای دیگر در این جشنواره استفاده شود.
 
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: سرانه و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری دانشگاه فنی و حرفه ای نیاز به ارتقاء دارد و باید به این مهم در برنامه هفتم توسعه توجه شود.
  پیشنهاد من این است که دانشگاه فنی و حرفه ای گلستان طرح پیشنهادی خود را برای اصلاح بودجه در سرانه دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای و توسعه امکانات به دانشگاه فنی و حرفه ای کشور ارسال کند و ما نیز به عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی پیگیری این مهم خواهیم بود.
 
وی به برخی از پروژه های نیمه تمام دانشگاه و پروژه سالن آمفی تئاتر اشاره کرد و  افزود: تحربه نشان داده که منابع دولتی برای اجرای این پروژه ها پاسخگو نیست مگر اینکه دانشگاه از قبل منابعی در اختیار داشته باشد و یا از ظرفیت بخش های خصوصی استفاده شود.

 

پایگاه اطلاع رسانی دفتر ارتباط مردمی غلامرضا منتظری